KONST / Litografier / Färglitografi 14764175
nr 1476 4175
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Ej signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 61x91 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:38:47
20/6 17:37:25
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann